Hello Hostel

Lokalizacja najlepsza z możliwych

JEŻELI PRZYJEŻDZASZ POCIĄGIEM


Nasz HOSTEL znajduje się przy ul. Mickiewicza, w samym centrum miasta. Z dworca PKP i PKS dojdziesz do Nas pieszo (5min -300m) Zobacz jak to bliskoRynek (600m), Zamek Książąt Sułkowskich, Centru Handlowe SFERA oraz najfajniejsze puby czy kluby również znajdują się w zasięgu ręki.


Jak widzisz z HELLO HOSTEL wszędzie dotrzesz na nogach. Jeżeli chcesz się wybrać na szlak wystarczy wsiąść w autobus którego przystanek znajduje się pod zaraz obok nas, bądz wypożyczyć rowery.GDY JESTEŚ SAMOCHODEM


Nasze usytuowanie pozwala na poruszanie się po mieście bez samochodu jednak jeśli jesteś autem, spójrz na mapkę, jak do nas dotrzeć.
Dojazd od dworca PKP:
Przy dworcu skręć w prawo ul.Piastowska. Na pierwszych światłach w lewo ul.Słowackiego. Pierwsza w lewo ul.Sixta. Trzecia w lewo ul.Mickiewicza. Jedź prosto, po prawej stronie, przed zakazem wjazdu zobaczysz HELLO HOSTEL. Jesteś na miejscu
Posiadamy niewielki parking hostelowy. W przypadku braku miejsc można
parkować na ulicy Mickiewicza, jednak z racji tego że to centrum miasta, parkingi są płatne od 8 – 17, pn-pt. W weekendy parking jest bezpłatny.